fbpx

A wifi sokkal veszélyesebb, mint gondolnád

A wifi káros hatásait a mi korosztályunk fogja majd megtapasztalni először, hiszen még nem ismeretesek a káros hatásaik.

rák, EMF, router, internet, alvászavarok, fejfájás, koncentráció hiánya, fülfájás, krónikus fáradtság, wifi, sugárzás

Bizonyára nem kell senkinek sem bemutatni modern korunk vívmányait, mobilokat, laptopokat, táblagépeket, stb. Örömmel használjuk, viszont nem gondolkodunk el azon, hogy ezek az elektromos eszközök milyen hatással vannak/lesznek ránk. Minden elektromos kütyü kisebb vagy nagyobb mértékben, de EMF sugárzással bír. Mi az EMF? Elektromágneses frekvencia rövidítése, és gyakran hivatkoznak rá elektroszmogként.

A wifi gyakorlatilag egy sugárzás, egy láthatatlan gyilkos. Folyamatosan, bárhova megyünk, ott van már a vonaton, a legtöbb étkezdében, étteremben, kocsmában, és amerre csak a szem ellát. Ez a fajta folyamatos elektromágneses sugárzás számos egészségügyi problémát okoz már most is, de a jelentős hatásairól, csak egy pár éven esetleg évtizeden belül lehet majd bizonyítottan beszélni.

Ha az alábbiak valamelyikét tapasztalod rendszeresen, akkor érdemes újragondolnod az internetfogyasztási szokásaidat, és kerülni a nyílt wifit használó helyeket.

●   krónikus fáradtság,

●   fülfájás,

●   koncentráció hiánya,

●   gyakori és súlyos fejfájás,

●   alvászavarok,

●   rák.

Sajnos kiszolgáltatott az ember, hiszen tényleg bármerre megyünk, mindenhol jelen van a vezeték nélküli hálózat – a wifi.

Szakértők szerint ritka, de extrém esetben kifejezetten káros lehet kismamákra és a csecsemőre, a fejlődés első szakaszaiban.

Egy angol kutatásban magas EMF sugárzásnak kitett, fejlődésben lévő gyerekeknél (egészen 16-18 éves korig) megfigyelték, hogy nehezebben teljesítenek az iskolában, fáradtabbak.

Ha szeretnél valamit tenni az egészséged érdekében, akkor legalább estére nyomd le az áramkört, amely a routert és az internetet táplálja.

Forrás: Egészségtér.hu

További bejegyzések

Hírek

A vegánokat előbb utoléri a jódhiány?

Egész élelmiszercsoportok kiiktatása az étrendünkből akár jó ötlet is lehet egészségügyi szempontból, de némi odafigyelésre azért szükség van. Természetesen teljesen kiiktathatjuk az étrendünkből a szénsavas

Tovább »

További előadások

Sikeres feliratkozás!

Köszönjük!